Home » Warsztaty na Peloponezie 09.10 – 16.10.2021

Odosobnienie w Grecji
Joga i Medytacja

Odosobnienie w Grecji 09.10 – 16.10.2021

Wyobraź sobie…. zielone wzgórza, wijąca się między nimi droga, pomarańczowe i oliwne drzewka, winnica, konie spacerujące po łące, błękit nieba odbity w wodzie, uroczy dom osadzony w tym pięknym krajobrazie.

Zapraszamy na odosobnienie z jogą i medytacją na wzgórzach Peloponezu.
Wytchnienie od zgiełku i pośpiechu codzienności i przede wszystkim czas na spotkanie ze sobą.
Będziemy mieszkać w rezerwacie przyrody, zaledwie 15 minut od lokalnych plaż i pobliskich miasteczek. Posiadłość położona jest w prywatnym lesie z dala od innych siedlisk. Do dyspozycji mamy komfortowo urządzony dom, tarasy z widokiem na dolinę i góry, basen i rozległy, pięknie urządzony ogród. Najbliższa miejscowość to starożytne Epitavros.
Nie ma znaczenia, czy wcześniej praktykowałaś (eś) jogę, czy dopiero zaczynasz z nią przygodę. Zajęcia będą dostosowane, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych tak, aby każdy mógł w nich uczestniczyć. Codziennie dwie godziny praktyki jogi i dwie godziny medytacji. Do tego medytacja serca w ruchu przy pięknej muzyce i nauka świadomego oddechu. Jeżeli wcześniej nie medytowałaś (eś), to jest to czas, w którym możesz rozpocząć swoją praktykę. Wszystko to pod okiem doświadczonych nauczycielek Ewy Biel (www.ewabiel.com) i Joanny Wujcik Lasockiej.

7 dni i 7 nocy wśród dziewiczej przyrody zresetuje umysł, zrelaksuje psychikę, umożliwi nawiązanie kontaktu z wewnętrznym wymiarem siebie. Odmieni nie tylko twój umysł i ciało, ale być może życie.

Najnowsze komentarze

    Call Now Button