Zajęcia

Home » Zajęcia

Opis

zajęć

Joga to nie rywalizacja, joga to nie sport. Joga to kontakt ze sobą – ze swoim ciałem i swoim wnętrzem, dlatego mogą ją praktykować wszyscy. Zapraszam przede wszystkim początkujących i średniozaawansowanych, tych którzy dopiero będą stawiać pierwsze kroki na macie, jak i tych, którzy chcą poszerzać wiedzę i praktykę na jej temat.

HATHA JOGA

Joga klasyczna, najbardziej znana i najbardziej praktykowana w świecie zachodnim odmiana jogi, łącząca w sobie dwie energie słoneczną (ha) i księżycową (tha). Dąży do zniesienia dualizmu poprzez zrównoważenie tych energii w ciele. Wykonywane asany wzmacniające i rozciągające ciało, oddech, który prowadzi nas przez całą praktykę oraz relaksacja, wprowadzają nas w dobry nastrój, działają prozdrowotnie i kształtują sylwetkę.

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ HATHA JOGI Z ELEMENTAMI VINYASA:

Zapraszam również na zajęcia on-line w aplikacji zoom.us. To bardzo proste. Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać dostęp do lekcji.

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
9.00 - 10.30 9.00 - 10.30 9.00 - 10.30 9.00 - 10.30 9.00 - 10.30
brak zajęć brak zajęć brak zajęć brak zajęć brak zajęć
19.00 - 20.30 19.00 - 20.30

* Zajęcia jogi hormonalnej, tylko dla osób, które ukończyły kurs.

 

 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na sali, telefoniczna lub e-mailowa rezerwacja.

Zapraszam także na zajęcia indywidualne (poza grafikiem).

CENNIK:

Zajęcia w studio:

wejście jednorazowe – 50- zł
karnet 4 wejścia w miesiącu – 180 zł            karnet 8 wejść w miesiącu – 270 zł                karnet 12 wejść w miesiącu – 330 zł

Zajęcia on – line

karnet 4 wejścia w miesiącu – 100 zł          karnet 8 wejść w miesiącu – 200 zł

Zajęcia indywidualne – 150 zł (60 min)

Płatność gotówką na miejscu lub na konto:
Zen – Yoga Joanna Wujcik Lasocka
20 1910 1048 2215 0008 7052 0001

JOGA HORMONALNA

Zapoczątkowana przez Brazylijkę Dinah Rodrigues, jest odmianą jogi klasycznej (hatha jogi), w której główny nacisk kładzie się na świadomy oddech (Kappalabati, Ujjayi) oraz doprowadzenie energii do poszczególnych gruczołów dokrewnych (jajniki, tarczyca, nadnercza, przysadka mózgowa). Skierowana jest nie tylko do Pań wchodzących w okres przekwitania, ale również do kobiet, które mają problemy z zajściem w ciążę lub gospodarką hormonalną (np. Hashimoto). Wysoka i szybka skuteczność jogi hormonalnej umożliwia rezygnację ze stosowania długoterminowych kuracji hormonalnych, mających negatywny wpływ na zdrowie.

4 – TYGODNIOWY KURS, w trakcie którego nauczysz się podstaw filozofii jogi, oddechów oraz zestawu asan wspomagających funkcjonowanie gruczołów dokrewnych, układu nerwowego oraz oddechowego

Kurs jogi hormonalnej (4 zajęcia po 1,5 godz.) po zebraniu grupy 2-3 osób.

Zapraszam także na zajęcia indywidualne!

Już wkrótce kurs on-line, który będziesz mogła przeprowadzić sama w domu.

CENNIK:

Kurs jogi hormonalnej 250 zł (4 zajęcia), po ukończonym kursie praktyka samodzielna oraz skrypt z ćwiczeniami

Płatność gotówką na miejscu lub na konto:

Zen – Yoga Joanna Wujcik Lasocka
20 1910 1048 2215 0008 7052 0001

Często

zadawane pytania

Co warto wiedzieć przed przyjściem na pierwsze zajęcia?

W studio dostępne są maty, klocki oraz paski. Przychodzimy na zajęcia 5 minut przed rozpoczęciem, tak aby w spokoju rozpocząć lekcje.

Podczas zajęć staramy się nie rozglądać, obserwować innych, tylko skupiamy się na sobie, na swoim oddechu, na swoim ciele.

Praktyka jogi, to droga, która w przypadku wykonywania niektórych asan jest długa i wyboista, dlatego nie zrażaj się początkowymi trudnościami, tylko ciesz się każdym małym sukcesem. Joga to nie rywalizacja na macie, tylko praca w skupieniu ze sobą.

Ćwiczymy na 80%, mięśnie rozciągają się po 4 sekundach, dlatego wytrzymujemy trwanie w asanie. W przypadku pojawienia się bólu w jakimkolwiek stawie, wychodzimy z trudniejszej do łatwiejszej pozycji.

Więcej informacji na temat zajęć w Regulaminie dostępnym w zakładce „Zajęcia”

Call Now Button