Zajęcia

Opis

zajęć

Joga to nie rywalizacja, joga to nie sport. Joga to kontakt ze sobą – ze swoim ciałem i swoim wnętrzem, dlatego mogą ją praktykować wszyscy. Zapraszam przede wszystkim początkujących i średnio zaawansowanych, tych którzy dopiero będą stawiać pierwsze kroki na macie, jak i tych, którzy chcą poszerzać wiedzę na temat jogi i rozwijać się poprzez jej praktykę.

ZEN YOGA

Zen Yoga – autorskie zajęcia prowadzone przeze mnie są wypadkową kilku nurtów – jogi akademickiej, hatha jogi, vinyasa flow, pilatesu i power jogi. Każde zajęcia są inne, ale i nieprzypadkowe, tworzone poprzez flow z praktykującymi na sali i on-line. Płynne przejścia z pozycji w pozycję uruchamiają przepływ energii w ciele, wzmacniając i rozciągając mięśnie. W czasie zajęć uczymy się prawidłowo ustawiać ciało, dbając o prosty kręgosłup, otwieranie bioder i klatki piersiowej. Skupiamy się na byciu w tu i teraz, aby wspierać proces budowania prawidłowych nawyków w ciele.

W czasie praktyki ważne jest nie samo wykonanie pozycji, asany, ale proces doświadczania siebie, dojście do odczuwania własnego ciała poprzez naukę cierpliwości, odpuszczania, nie porównywania się. To spotkanie ze sobą na macie, akceptacja swoich ograniczeń i niedoskonałości, wybranie wariantu odpowiedniego w danym momencie dla ciała, bez oceniania siebie i innych. Brak stawianych oczekiwań pomaga cieszyć się każdą praktyką i doświadczać tego, co przynosi dany dzień.

Zajęcia indywidualne – są skierowane nie tylko do osób mających ograniczenia w ciele uniemożliwiające dołączenie do grupy, ale i tych którzy pragną być cały czas w kontakcie z nauczycielem, cenią sobie komfort i kameralność.

Serdecznie zapraszam Wszystkich, którzy pragną rozpocząć lub dalej kontynuować odkrywanie siebie i swojego ciała, nauczyć się zdrowych nawyków prowadzących do spokojnego i spełnionego życia.

Namaste

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ ZEN YOGA:

Zapraszam również na zajęcia on-line w aplikacji zoom.us. To bardzo proste. Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać dostęp do lekcji.

pon. wt. śr. czw. pt.
9.00 - 10.30 9.00 - 10.30 9.00 - 10.30
19.00 - 20.30 19.00 - 20.30

 

 

 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na sali, telefoniczna lub e-mailowa rezerwacja.

Zapraszam także na zajęcia indywidualne (poza grafikiem).

CENNIK:

Zajęcia w studio:

 • wejście jednorazowe – 70 zł
 • karnet 4 wejścia w miesiącu – 200 zł
 • karnet 8 wejść w miesiącu – 290 zł
 • karnet 12 wejść w miesiącu – 340 zł

Zajęcia on – line:

 • karnet 4 wejścia w miesiącu – 120 zł
 • karnet 8 wejść w miesiącu – 220 zł

Zajęcia indywidualne – 180 zł (60 min)

Płatność gotówką na miejscu lub na konto:
Zen – Yoga Joanna Wujcik Lasocka
20 1910 1048 2215 0008 7052 0001

Często

zadawane pytania

Co warto wiedzieć przed przyjściem na pierwsze zajęcia?
 • W studio dostępne są maty, klocki oraz paski. Przychodzimy na zajęcia 5 minut przed rozpoczęciem, tak aby w spokoju rozpocząć lekcje.
 • Podczas zajęć staramy się nie rozglądać, obserwować innych, tylko skupiamy się na sobie, na swoim oddechu, na swoim ciele.
 • Praktyka jogi, to droga, która w przypadku wykonywania niektórych asan jest długa i wyboista, dlatego nie zrażaj się początkowymi trudnościami, tylko ciesz się każdym małym sukcesem. Joga to nie rywalizacja na macie, tylko praca w skupieniu ze sobą.
 • Ćwiczymy na 80%, mięśnie rozciągają się po 4 sekundach, dlatego wytrzymujemy trwanie w asanie. W przypadku pojawienia się bólu w jakimkolwiek stawie, wychodzimy z trudniejszej do łatwiejszej pozycji.
 • Praktyka poranna jest bardziej energetyzująca, pobudzająca, ale ciało jest bardziej sztywne, nierozciągnięte.
 • Praktyka wieczorna jest dla tych, co lubią zakończyć dzień chwilą dla siebie, ciało po całym dniu jest bardziej elastyczne, przygotowane na odpoczynek.

Więcej informacji na temat zajęć w Regulaminie dostępnym w zakładce „Zajęcia”

Call Now Button